Sivun kieli: Suomi
Cormio Kids
Jaa
Linkki kopioitu
Kopiointi epäonnistui. Valitse ja kopioi alla oleva linkki.
- Maa
- Italia
- Luokka
Ensisijaiset luokat
Yleiskuvaus
Liittyvät brändit
Emobrändit ja alabrändit perustamisvuoden mukaan.
- Liittyvät brändit
- Brändejä: 1
- Perustettu
- 2019
Emobrändin lapsille suunnattu minilinja.
CORMIO-mallistosta johdettu lapsille suunnattu linja. Se perii emobrändin vahvuudet neulei
CORMIO-mallistosta johdettu lapsille suunnattu linja. Se perii emobrändin vahvuudet neuleissa sekä tirolilaishenkisissä kirjonta- ja kuviototeutuksissa, samalla kun koot, materiaalit ja tekniset ratkaisut on mukautettu nuoremmille käyttäjille. Vähittäiskaupan kategoriamerkinnöissä se esiintyy nimellä ”Cormio Kids”, ja sen kohdeikäryhmä sekä tuotesuunnittelu eroavat selvästi päämallistosta. Linja täydentää perheille suunnattuja asukokonaisuusehdotuksia, ja sen tuotteet perustuvat pääosin Italiassa tapahtuvaan tuotantoon, kuten emobrändilläkin.
Emobrändin lapsille suunnattu minilinja.
CORMIO-mallistosta johdettu lapsille suunnattu linja. Se perii emobrändin vahvuudet neulei
CORMIO-mallistosta johdettu lapsille suunnattu linja. Se perii emobrändin vahvuudet neuleissa sekä tirolilaishenkisissä kirjonta- ja kuviototeutuksissa, samalla kun koot, materiaalit ja tekniset ratkaisut on mukautettu nuoremmille käyttäjille. Vähittäiskaupan kategoriamerkinnöissä se esiintyy nimellä ”Cormio Kids”, ja sen kohdeikäryhmä sekä tuotesuunnittelu eroavat selvästi päämallistosta. Linja täydentää perheille suunnattuja asukokonaisuusehdotuksia, ja sen tuotteet perustuvat pääosin Italiassa tapahtuvaan tuotantoon, kuten emobrändilläkin.
Brändit, joilla on yhteisiä piirteitä
Brändit, joilla on sama alkuperämaa, perustamisajanjakso, luokka tai suunnittelija.
Usein kysyttyä brändistä Cormio Kids
Alkuperämaa, perustamisvuosi, luokat ja emobrändit.
Brändin Cormio Kids alkuperämaa on Italia.
Cormio Kids perustettiin vuonna 2019.
Brändin Cormio Kids luokat: Vaatteet.
Cormio Kids on seuraavien alabrändi: Cormio.