Język strony: Polski
BIG MAC
Udostępnij
Link skopiowany
Nie udało się skopiować. Zaznacz i skopiuj poniższy link.
- Kraj
- Stany Zjednoczone
Główne kategorie
Powiązane kategorie
Opis
Powiązane marki
Marki nadrzędne i submarki według roku założenia.
- Powiązane marki
- Liczba marek: 1
- Rok założenia
- 1902
Marka z segmentu odzieży roboczej odpowiedzialna za męską odzież roboczą
Marka z segmentu odzieży roboczej obecna w dziale męskiej odzieży roboczej JCPenney, która
Marka z segmentu odzieży roboczej obecna w dziale męskiej odzieży roboczej JCPenney, która obecnie koncentruje ofertę na odzieży typu scrubs, koszulach roboczych, spodniach i płaszczach. Obejmuje rozmiary regular oraz Big & Tall i pełni przede wszystkim rolę dostawcy odzieży do codziennej pracy. Jej funkcja jest wyraźnie odmienna od bardziej formalnych linii, takich jak Stafford i J. Ferrar, oraz od marek casualowych, takich jak Mutual Weave i St. John's Bay; stanowi ofertę praktycznej odzieży przeznaczonej do pracy w terenie.
Marka z segmentu odzieży roboczej odpowiedzialna za męską odzież roboczą
Marka z segmentu odzieży roboczej obecna w dziale męskiej odzieży roboczej JCPenney, która
Marka z segmentu odzieży roboczej obecna w dziale męskiej odzieży roboczej JCPenney, która obecnie koncentruje ofertę na odzieży typu scrubs, koszulach roboczych, spodniach i płaszczach. Obejmuje rozmiary regular oraz Big & Tall i pełni przede wszystkim rolę dostawcy odzieży do codziennej pracy. Jej funkcja jest wyraźnie odmienna od bardziej formalnych linii, takich jak Stafford i J. Ferrar, oraz od marek casualowych, takich jak Mutual Weave i St. John's Bay; stanowi ofertę praktycznej odzieży przeznaczonej do pracy w terenie.
Marki o wspólnych cechach
Marki o wspólnym kraju pochodzenia, okresie założenia, kategorii lub projektancie.
Odzież: marki z krajuStany Zjednoczone, założone w1922
Najczęstsze pytania o markę BIG MAC
Kraj pochodzenia, rok założenia, kategorie i marki nadrzędne.
BIG MAC pochodzi z kraju: Stany Zjednoczone.
Markę BIG MAC założono w 1922.
BIG MAC obejmuje następujące kategorie: Odzież, Torby.
BIG MAC jest submarką: JCPenney.