KRIFF MAYER

Delen
X (opent in een nieuw tabblad) Threads (opent in een nieuw tabblad)

Link gekopieerd

Kopiëren mislukt. Selecteer en kopieer de link hieronder.

Hoofdcategorieën

Gerelateerde categorieën

Overzicht

Slogan

De wereld laten glimlachen
KRIFF MAYER is een Japans casualwearmerk dat in 1989 werd opgericht door 株式会社アスディック uit Ichinomiya, in de prefectuur Aichi. Het merk werd ontwikkeld door de oprichtingsontwerper Yoshichika Kato en biedt dagelijkse kleding die is gebaseerd op Amerikaanse casualwear, geïnspireerd op de Amerikaanse westkust, en hedendaagse trends combineert met een vintagegevoel. Het merk voert officieel de leus ‘De wereld laten glimlachen’ en streeft ernaar plezier en glimlachen te brengen in het dagelijks leven van het hele gezin. Het assortiment omvat heren-, dames- en kinderkleding, evenals hondenkleding. Kenmerkend zijn kleuren geïnspireerd op de Japanse cultuur en natuur, en ontwerpen die eenvoudig maar origineel zijn.

Concept

Casualwear die plezier en glimlachen wil brengen in het dagelijks leven van het hele gezin, en momenten creëert waarop gewone dagen veranderen in bijzondere herinneringen.

Gerelateerde merken

Moedermerken en submerken, gerangschikt op oprichtingsjaar.

Gerelateerde merken
4 merken
Opgericht
1989-1999
1989 Submerk
KRIFF MAYER DOGS
Kleding

Een lijn hondenkleding die het aanbod voor het gezinsleven aanvult

KRIFF MAYER DOGS is een lijn hondenkleding die de wereld van KRIFF MAYER uitbreidt naar pr

KRIFF MAYER DOGS is een lijn hondenkleding die de wereld van KRIFF MAYER uitbreidt naar producten voor honden. In de officiële webshop staat de lijn vermeld onder een zelfstandige merknaam, met categorieën voor T-shirts, hoodies en vesten, en bovenkleding. Het assortiment omvat producten met grafische motieven die ook bij het moedermerk worden gebruikt, zoals logo’s, konijnen, college- en auto-afbeeldingen, en met functies zoals waterafstoting, bescherming tegen kou en verkoeling. De lijn richt zich op een andere doelgroep dan de kledingmerken voor mensen KRIFF MAYER, KRIFF MAYER LADYS en KRIFF MAYER KIDS, en onderscheidt zich doordat het kledingaanbod wordt uitgebreid naar honden. Binnen de merkenfamilie voor het hele gezin is de lijn gepositioneerd als de hondenkledingtak die de afzonderlijke lijnen voor mensen aanvult.

1989 Submerk
KRIFF MAYER LADYS
Kleding

Een dameslijn voor dagelijkse kleding voor vrouwen

KRIFF MAYER LADYS is een lijn die de dagelijkse casual kleding van KRIFF MAYER voor vrouwe

KRIFF MAYER LADYS is een lijn die de dagelijkse casual kleding van KRIFF MAYER voor vrouwen uitwerkt. In de officiële webshop wordt de lijn onder een andere merknaam dan KRIFF MAYER zelf vermeld. Het assortiment omvat een brede garderobe voor vrouwen, met onder meer jurken en tunieken, T-shirts, shirts, gebreide kleding, bovenkleding en broeken. De lijn deelt de basis van Amerikaanse casual kleding en dagelijkse kleding met de op mannen gerichte hoofdlijn, maar is verantwoordelijk voor het assortiment voor vrouwen. Terwijl KRIFF MAYER KIDS kinderkleding en KRIFF MAYER DOGS hondenkleding voor hun rekening nemen, vormt deze lijn een aanvulling op het familiegerichte merk met kleding voor volwassen vrouwen.

1999 Submerk
KRIFF MAYER KIDS
Kleding

Kinderlijn die het aanbod voor gezinnen uitbreidt

KRIFF MAYER KIDS is binnen het familieaanbod van KRIFF MAYER de lijn die gespecialiseerd i

KRIFF MAYER KIDS is binnen het familieaanbod van KRIFF MAYER de lijn die gespecialiseerd is in kinderkleding. In de officiële webshop wordt de lijn als een zelfstandige merknaam weergegeven en biedt zij een breed assortiment dagelijkse kleding voor kinderen, van T-shirts, hoodies, jassen, overhemden, broeken, poloshirts en sweatshirts tot accessoires en kleine artikelen. Het assortiment omvat ook producten met grafische motieven rond vissen, bergen, surfen en sport, evenals artikelen met functies zoals een verkoelend effect en warmtewering. De lijn vertaalt de Amerikaanse casual stijl en speelsheid van het moedermerk naar kinderkleding. Naast de damescollectie van KRIFF MAYER LADYS en de hondenkleding van KRIFF MAYER DOGS vormt zij de kinderlijn binnen een aanbod waarmee ouders, kinderen en gezinnen hun kleding op elkaar kunnen afstemmen.

- Submerk
CUB by KRIFF MAYER
Kleding

Een afgeleide lijn gespecialiseerd in dagelijkse broeken voor junioren

CUB by KRIFF MAYER is een op broeken gerichte lijn voor kinderen en junioren, voortgekomen

CUB by KRIFF MAYER is een op broeken gerichte lijn voor kinderen en junioren, voortgekomen uit KRIFF MAYER. Op de beurs van アスディック werd het naast KRIFF MAYER als merk gepresenteerd. In de officiële webshop biedt het onder meer broeken met de aanduiding KIDS aan, zoals ‘マイニチパンツ’, ‘マイニチスタイリッシュパンツ’, ‘マイニチクロップドパンツ’ en ‘マイニチショーツ’. De belangrijkste producten zijn verkrijgbaar in de maten 120–160 cm en zijn bedoeld voor dagelijks gebruik, met nadruk op elasticiteit en bewegingsvrijheid. Waar KRIFF MAYER KIDS een assortiment heeft van T-shirts en bovenkleding tot accessoires, is CUB gepositioneerd als een afgeleide lijn voor dagelijkse broeken voor junioren, waaronder oudere basisschoolleerlingen en middelbare scholieren.

Merken met gemeenschappelijke kenmerken

Merken met hetzelfde land van herkomst, dezelfde oprichtingsperiode, categorie of ontwerper.

Veelgestelde vragen over KRIFF MAYER

Land van herkomst, oprichtingsjaar, categorieën en moedermerken.

Gerelateerde trefwoorden

Gerelateerde links