Paginataal: Nederlands
Sandy Liang
Delen
Link gekopieerd
Kopiëren mislukt. Selecteer en kopieer de link hieronder.
- Land
- Verenigde Staten
- Opgericht
- 2014 de jaren 2010
- Categorie
- Gerelateerde merken
Hoofdcategorieën
Gerelateerde categorieën
Overzicht
Kenmerken van Sandy Liang
Belangrijkste kenmerken van Sandy Liang
- Trends en jeugdcultuur
- Het overnemen van trends en relaties met jeugdcultuur.
- Decoratie en speelsheid
- Rijke decoraties, kleuren en patronen en een speels ontwerp.
- Avant-garde en designermode
- Avant-gardistisch ontwerp en expressie van de individualiteit en artisticiteit van de ontwerper.
Op basis van een analyse van 1.232 merken op 97 criteria toont deze grafiek de kenmerken van Sandy Liang ten opzichte van algemene merktendensen.
Deze grafiek definieert de expressie van een merk niet en rangschikt geen merken.
Samenwerkingspartners
Datums en partnermerken
PORTER
SANDY LIANG×PORTER, uitgebracht op 27 februari 2026. De collectie omvat tassen en accessoires met namen van brood en zoetigheden, zoals LOAF BAG, MUFFIN BAG, TOAST BAG en BISCUIT COIN PURSE, met jacquardmotieven zoals harten en pootafdrukken.
Marc Jacobs
De eerste samenwerking tussen Heaven by Marc Jacobs en Sandy Liang. De capsulecollectie voor het voorjaar van 2024 omvat tassen met grote strikken als designelement en kledingstukken zoals bolero’s en jurken.
Merken met gemeenschappelijke kenmerken
Merken met hetzelfde land van herkomst, dezelfde oprichtingsperiode, categorie of ontwerper.
Kleding: merken uitVerenigde Staten, opgericht in2014
Veelgestelde vragen over Sandy Liang
Land van herkomst, oprichtingsjaar, categorieën en moedermerken.
Sandy Liang komt uit Verenigde Staten.
Sandy Liang is opgericht in 2014.
Sandy Liang heeft de volgende categorieën: Kleding, Tassen, Accessoires, Schoenen, Lifestyleproducten.